OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

motiv1a.jpg

Strojní vyšívání

Základní informace o strojním vyšívání PELISPORTNaší nejdelší činností je výroba výšivek a nášivek pro firmy, organizace, ale i jednotlivce. Výšivky tvoříme na profesionálním software z bitmapových ( .jpg, png, bmp, gif..) a vektorových (.cdr, .cmx, .ai ...) dat, které pak následně vyrobíme na průmyslových vyšívacích strojích.

Jedna velmi důležitá informace :
Zhotovujeme výšivky a nášivky třeba již od 1 kusu !

 • Základní informace

  Zhotovujeme výšivky a nášivky na průmyslových jednohlavých vyšívacích strojích. Výšivku je možné si vybrat již zhotovenou z našeho katalogu (eshopu) výšivek a nebo zhotovíme výšivku dle dodaného požadavku zákazníka na profesionálním software.

 • Technologie vyšívání

  Používáme několik druhů vyšívacích technik a to podle požadavků zákazníka, druhu použitého materiálu apod. Nejběžnější technologií je klasická výšivka a nášivka. Téměř u všech ale platí, že jedna výšivka může obsahovat až 15 různých barev.

 • Pro firmy

  zhotovujeme výšivky a nášivky s firemním logem, jmény zaměstnanců, různých nápisů apod. a to na pracovní oděvy, trika, košile, čepice a další části oděvů. Taktéž zhotovíme reklamní předměty pro prezentaci firmy.

 • Pro organizace

  Organizacím a spolkům zhotovíme výšivky a nášivky pro potřebu jejich činnosti, na různé pravidelné či jednorázové akce.

 • Pro sportovce

  Vyšijeme až v 15 barevných odstínech výšivky na dresy, teplákové soupravy, trička, čepice a to reklamní nápisy, sponzory, jména a čísla. Dále pak vyšití čísel na štulpny a trenýrky.

 • Pro každého

  kdo by chtěl ozdobit triko, mikinu, šaty, sukni, čepici hezkou a originální výšivkou nebo nápisem.
  Pro každého, kdo chce svému bližnímu udělat radost originálním dárkem, opatříme výšivkou ubrus, ručník, osušku, deku a dečku, čepici, šálu, klobouk. Velká nášivka na přání zákazníka

 • Vyšívání na místě

  Na základě úspěšné premiéry na brněnském výstavišti při XVII. sjezdu České kardiologické společnosti, jsme se rozhodli nabídnout tuto službu i dalším zájemcům.
  Jedná se o vyšívání v přímo v místě konání určité akce :Vyšívali jsme na veletrhu v Brně

 • Ceny vyšívání

  Z čeho se skládá cena výšivky a co je potřeba dodat za podklady pro její stanovení

 • Jak objednat výšivku

  Jak postupovat při objednání vyšívacích prací


Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno         

Reklamní tašky

Pokud přemýšlíte o rozšíření informací o Vaší firmě, Vašich produktů nebo služeb, zvažujte pořízení reklamních tašek.

Reklamní taška je velmi silným a oblíbeným matketingovým nástrojem. Taška se prakticky hodí každému a čím je kvalitnější, tím víc ji obdarovaný používá. A jelikož ji vesměs používá ve veřejném prostoru, propaguje Vaší firmu dál bez Vašeho přičinění.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná a bez dalších finančních nákladů.

Předávejte ji při osobním styku se zákazníkem, na různých promo akcích spolu s vloženým drobným dárkem nebo propagačními materiály. Reklamní tašku neprodávejte, poskytne Vám daleko větší reklamní službu.