OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Základní informace o strojním vyšívání v Zábřeze

Nášivky pro policejní miseZhotovujeme výšivky a nášivky na průmyslových jednohlavých vyšívacích strojích. Výšivku je možné si vybrat již zhotovenou z našeho katalogu (eshopu) výšivek a nebo zhotovíme výšivku dle dodaného požadavku zákazníka na profesionálním software.

Též výšivku zhotovíme na dodané rozpracované díly před sešitím, které si dodá zákazník - šicí firma, dílna, ale i jednotlivec.
Stejně tak zhotovíme nášivky, emblémy, vlaječky, domovenky pro hasiče, bezpečnostní složky, záchranáře, myslivce, vojáky, příznivce air softu a pintballu,. atd.

Jedna velmi důležitá informace :
Zhotovujeme výšivky a nášivky třeba již od 1 kusu !

Technické informace:

Maximální rozměr výšivky je 360 x 270 mm, uzavřené výrobky do rozměru 412 x 270 mm.
Čepice do max 180 x 55 mm (tam však rozhoduje střih čepice).
Standardně vyšíváme do 15 barev na jednu výšivku.
Výšivku zhotovíme na trika, polokošile, vesty, mikiny, bundy, dresy, čepice, ručníky, ubrusy, pracovní oděvy, přikrývky, košile, kravaty, šátky apod. Je pak na zákazníkovi, zda si materiál či výrobky dodá sám a nebo využije naší nabídky.
Dodáváme zboží od těchto výrobc\ů: Sols, Adler, Červa, Kapatex, Baracuda, Hedva Brokát, Malfiny, Atlantis, B&C, Fruit of the Loom, Gildan, Halfar, Jame & Nicholson, Kariban, Kimood, Myrtle Betch, Russel, Spiro, Stedman, Target, Tee Jays, Westford Mill atd.

Velký výběr dle barevnice našeho dodavatele. Nitě se vyznačují vysokou stálostí barev a kvalitou.


Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno