OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

motiv1a.jpg

Základní informace o strojním vyšívání v Zábřeze

Nášivky pro policejní miseZhotovujeme výšivky a nášivky na průmyslových jednohlavých vyšívacích strojích. Výšivku je možné si vybrat již zhotovenou z našeho katalogu (eshopu) výšivek a nebo zhotovíme výšivku dle dodaného požadavku zákazníka na profesionálním software.

Též výšivku zhotovíme na dodané rozpracované díly před sešitím, které si dodá zákazník - šicí firma, dílna, ale i jednotlivec.
Stejně tak zhotovíme nášivky, emblémy, vlaječky, domovenky pro hasiče, bezpečnostní složky, záchranáře, myslivce, vojáky, příznivce air softu a pintballu,. atd.

Jedna velmi důležitá informace :
Zhotovujeme výšivky a nášivky třeba již od 1 kusu !

Technické informace:

Maximální rozměr výšivky je 360 x 270 mm, uzavřené výrobky do rozměru 412 x 270 mm.
Čepice do max 180 x 55 mm (tam však rozhoduje střih čepice).
Standardně vyšíváme do 15 barev na jednu výšivku.
Výšivku zhotovíme na trika, polokošile, vesty, mikiny, bundy, dresy, čepice, ručníky, ubrusy, pracovní oděvy, přikrývky, košile, kravaty, šátky apod. Je pak na zákazníkovi, zda si materiál či výrobky dodá sám a nebo využije naší nabídky.
Dodáváme zboží od těchto výrobců: Sols, Adler, Hedva Brokát, Malfiny, Atlantis, B&C, Fruit of the Loom, Gildan, Halfar, Jame & Nicholson, Kariban, Kimood, Myrtle Betch, Russel, Spiro, Stedman, Target, Tee Jays, Westford Mill atd.

Velký výběr dle barevnice našeho dodavatele. Nitě se vyznačují vysokou stálostí barev a kvalitou.


Jak si objednat vyšití

  • je potřeba nám zaslat podklady ze kterých zpracujeme program pro vyšití
  • zvolit si rozměr výšivky (stačí jeden z rozměrů, ten druhý pak vyjde poměrově z podkladu)
  • požadovaný počet výšivek na zakázku (vyšíváme již od jednoho kusu
  • a hlavně nám to dát nějak vědět - emailem, formulářem, osobně v naší provozovně

Jako předloha jsou vhodné formáty :

vektorový : emw, wmf, ai, eps, cmx, zmf              bitmapový : jpg, tif, png

Poptávkový formulář :

     
(max. 5MB)
9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno         

Reklamní tašky

Pokud přemýšlíte o rozšíření informací o Vaší firmě, Vašich produktů nebo služeb, zvažujte pořízení reklamních tašek.

Reklamní taška je velmi silným a oblíbeným matketingovým nástrojem. Taška se prakticky hodí každému a čím je kvalitnější, tím víc ji obdarovaný používá. A jelikož ji vesměs používá ve veřejném prostoru, propaguje Vaší firmu dál bez Vašeho přičinění.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná a bez dalších finančních nákladů.

Předávejte ji při osobním styku se zákazníkem, na různých promo akcích spolu s vloženým drobným dárkem nebo propagačními materiály. Reklamní tašku neprodávejte, poskytne Vám daleko větší reklamní službu.