Ceny strojního vyšívání

Z čeho se stanovuje ceny zakázky:

  • přípravné práce zakázky - 50,- Kč (počítá se u každé zakázky)
  • cena za výšivku - stanoví se podle počtu stehů, odstřihů a podkladu
  • zpracování vyšívacího programu - (započítá se pouze u 1. zakázky)

Cena za výšivku

je odvozena od počtu stehů, odstřihů a použitého podkladového materiálu na který je výšivka aplikována a v konečné podobě také v její požadované kvalitě a přesnosti umístění.
V případě většího počtu kusů je pak uplatněna množstevní sleva.

Cena vyšívacího programu

se pohybuje od 100,- Kč do 500,-Kč a to podle náročnosti výšivky, kvality dodaných podkladů apod. Tato cena se účtuje pouze u první zakázky. Program je pak u nás archivován pro případnou další výrobu v naší firmě. Platí, že čím kvalitnější podklady dodáte, tím nižší je cena za zhotovení programu.

U smluvních partnerů, reklamních firem a dlouhodobě spolupracujících zákazníků je možné uplatnit individuální či množstevní slevy.
Kalkulaci provádíme zdarma nejpozději do 48 hodin (pracovní dny) po obdržení potřebných podkladů.

Přesvědčte se, že vyšívání není tak drahá záležitost, jak si mnozí myslí!

Poptávku můžete zadat osobně v naší provozovně v Zábřeze, zaslat emailem nebo můžete využít formulář dole na této stránce.

Strojní vyšívání není jen samotné vyšití motivu, ale další přípravné práce.
Tou první je nastavení nití dle barevného složení výšivky. Poté je potřeba vyšívací program přenést do stroje a zkontrolovat umístění výšivky s ohledem na použitý rámeček.
A již začíná práce s textilem, jeho vyjmutí s obalu a připevnění do zvoleného rámečku spolu s podkladovým materiálem, který fixuje výšivku. Důležitá je pak kontrola upnutého textilu a začíná vyšívání.
Po vyšití se vyjme textil ze stroje a rámečku, odstraní se přebytečný podkladový materiál, odstřihnou se přetahy nití a textil se vrátí do původního obalu.
Tyto všechny úkony mají vliv na stanovení ceny.

Zdroj dynamické sekce: Poptávkový formulář (Formulář)