OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte v Pelisportu
 

Strojní vyšívání

Reklamní předměty

Originální dárky

Potisk předmětů

Gravírování a řezání laserem

Laser studio

Můžeme řezat či gravírovat nekovové materiály - dřevo, plasty, plexisklo, sklo, textil, kůži, papír, mramor, eloxovaný hliník apod.
Oproti potisku se laserovým paprskem narušuje povrch předmětu do určité hloubky. Tím je popis velice efektní a stálejší. Různými technikami vyrobíme od plastových cedulek na dveře až po luxusní gravírování do dárkových a reklamních předmětů. Jde jen o fantazii, co touto technologí pogravírovat.

laser-stroj.png

Laserová technologie

Technologie laserového řezání a gravírování, jaké materiály lze zpracovávat a o jakých rozměrech. Dále se dozvíte co lze touto technologií vyrábět případně jaké materiály nelze vůbec pro laserovou technologii použít.

Více

Gravírovaná pamětní cedulka

Dřevo a překližka

Dřevo se může řezat i gravírovat. Řezání je však limitováno max. výškou cca 5 - 6 mm. Bezproblémů tak řežeme tenké překližky, balsové výrobky pro modeláře . Gravírovat můžeme prakticky na každé dřevo různých tvrdostí a tlouštěk.

Více

Piktogram zelený plast

Plasty a plexisklo

Řezání a gravírování plastových informačních tabulí a cedulek, piktogramů, jmenovek na dveře, identifikačních štítků, přístrojových panelů apod.  Ve spojení s LED diodami vzniká efektní svítívý obraz.

Více

Papírová šablona na HOT FIX

Papír a karton

Papírová šablona vyřezaná laserem je velmi jednoduché, rychlé a efektivní. Nemusí se totiž nijak upínat, fixovat apod. Papír se při opracování nezkroutí, nepokrčí ani jinak nedeformuje.

Více

Gravírování do kůže

Kůže

Kůži lze opět řezat i gravírovat. Gravírujeme jak na hotové výrobky (peněženky, diáře, opasky), tak na díly, které se budou dále zpracovávat (např. sedla pro koně).

Více

Gravírované logo do ručníku

Látky a textil

Laserem můžeme popisovat povrch textilu jako jsou ručníky z mikrovlákna, mikiny z fleece apod. Stejně tak můžeme textil a látky řezat.

Více

Psí známka s gravírovaným textem

Eloxovaný hliník

Laserem můžeme popisovat povrch textilu jako jsou ručníky z mikrovlákna, mikiny z fleece apod. Stejně tak můžeme textil a látky řezat.

Více

Chcete nás kontaktovat?

Napište nám

Provozní doba :

Pondělí 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Úterý 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Středa 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Zavřeno

Aktuální novinka - tisk na filc

Jako letošní novinku jsme připravili v oblasti dekorace.
V kombinaci laseru a sublimačního tisku zhotovíme z 3 mm filcu barevnou dekoraci téměř jakéhokoliv tvaru. Touto technikou vyrábíme dekorační předměty, dětskou výzdobu pokojů, reklamní filcové podtácky pod nápoje. Podtácky vyrábíme nejen reklamní, ale napřiklad v barvách vlajek států nebo i se zákazníkem zaslanou forografií, obrázkem či motivem. Vznikne tak originální podtácek vhodný jako dárek.

Filcový tištěný motýl