Strojní vyšívání

Naší nejdelší činností je výroba výšivek a nášivek pro firmy, organizace, ale i jednotlivce. Výšivky tvoříme na profesionálním software z bitmapových ( .jpg, png, bmp, gif..) a vektorových (.cdr, .cmx, .ai ...) dat, které pak následně vyrobíme na průmyslových vyšívacích strojích.
Jedna velmi důležitá informace : Zhotovujeme výšivky a nášivky třeba již od 1 kusu !

Základní informace o vyšívání

Základní informace

Zhotovujeme výšivky a nášivky na průmyslových. Výšivku je možné si vybrat již zhotovenou z našeho katalogu (eshopu) a nebo zhotovíme výšivku dle dodaného požadavku zákazníka.

Více

Technologie vyšívání

Technologie vyšívání

Používáme několik druhů vyšívacích technik a to podle požadavků zákazníka, druhu použitého materiálu apod. Nejběžnější technologií je klasická výšivka a nášivka.

Více

Výšivka Omega Bakery

Pro firmy

zhotovujeme výšivky a nášivky s firemním logem, jmény zaměstnanců, různých nápisů apod. a to na pracovní oděvy, trika, košile, čepice a další části oděvů.

Více

kct.jpg

Pro organizace

Organizacím a spolkům zhotovíme výšivky a nášivky jejich loga, obrázků či textů pro potřebu jejich činnosti, na různé pravidelné či jednorázové akce.

Více

Výšivka šumperského hokejového klubu HC Draci Šumperk

Pro sportovce

Vyšijeme až v 15 barevných odstínech výšivky na dresy, teplákové soupravy, trička, čepice a to reklamní nápisy, sponzory, jména a čísla. Dále pak vyšití čísel na štulpny a trenýrky.

Více

výšivka tým nevěsty

Pro každého

kdo by chtěl ozdobit triko, mikinu, šaty, sukni, čepici hezkou a originální výšivkou nebo nápisem. Pro každého, kdo chce svému bližnímu udělat radost originálním dárkem.

Více

Ceny za vyšívání

Ceny vyšívání

stanovení ceny výšivky závisí na mnoha faktorech. V detailu tohoto článku se dozvíte např. i to, jakým způsobem můžete Vy cenu ovlivnit.

Více

Jak objednat výšivku

Jak objednat výšivku

objednání výšivky není až tak složité. Klikněte na tlačítko více a zjistíte co je pro objednání výšivky potřeba.

Více

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.
Kontaktní formulář

Zásady zpracování osobních údajů