PelisportHistorie a současnost Pelisportu

Naše rodinná firma vznikla v roce 2008 zakoupením vyšívacího stroje. Vycházeli jsme z praktických poznatků, které jsme s vyšíváním měli z konce 90. let minulého století. Nejprve jsme vyšívali doma, ale po velmi krátké době jsme museli zajistit větší prostory. Přestěhovali jsme se tedy do pronajatých prostor zábřežského kulturního domu. Po dvou letech jsme pořídili další průmyslový stroj, abychom dokázali pokrýt poptávku po strojním vyšívání. V následujících letech jsme ke svým prostorám připojili další místnosti, abychom pro zákazníky mohli vytvořit vzorkovnu textilu, výšivek a nášivek a oddělili tak prostory pro jednání se zákazníkem od rušivého prostředí výroby.
Vyšívací programy zhotovujeme na profesionálním software, kde není problém naprogramovat jakýkoliv motiv, logo, text apod.

Naše činnost však není jen strojní vyšívání. Od roku 2002 se zabýváme výrobou a prodejem potřeb pro stolní hokej - šprtec.

Od července 2016 jsme rozšířili naši činnost také o práce na Laseru CO2, konkrétně o řezání a gravírování nekovových materiálů. Naše výrobky se uplatňují jak v průmyslu, tak i domácnostech. Začínáme tak s výrobou originálních reklamních a dárkových předmětů.

Další rozšíření naší činnosti dochází v říjnu 2017, kdy jsme pořídili technologii pro sublimační a transferový potisk. Tím jsme podstatně rozšířili nabídku reklamních a dárkových předmětů, např. o hrníčky, povlaky na polštáře, podtácky pod hrníčky, zapalovače atd. s potiskem vlastní fotografií zákazníka. A nejen to, rozšířili jsme tak i v oblasti strojního vyšívání o nažehlování nášivek v tepelném lisu. Díky termolisům je zažehlování daleko kvalitnější a trvanlivější.

V roce 2018 jsme zavedli výrobu suvenýrů a to všemi našimi technologiemi.

Část našich výrobků a nabídky můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Dne 14.3.2018 jsme přešli na nový systém prezentace s novou zabezpečenou doménou www.pelisport.com . Pro ty, kteří používáte původní doménu www.pelisport.cz se nic nemění, jen budete okamžitě přesměrováni na novou. Stejně tak se nemění emailové adresy. Důvodem je vyšší bezpečnost díky šifrovanému protokolu HTTPS pomocí SSL certifikátu, dále pak praktičtější rozhraní prezentace s aktivnějšími prvky.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.
Kontaktní formulář

Zásady zpracování osobních údajů