OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte v Pelisportu
 

Strojní vyšívání

Reklamní předměty

Originální dárky

Potisk předmětů

Gravírování a řezání laserem

PelisportHistorie a současnost Pelisportu

Naše rodinná firma vznikla v roce 2008 zakoupením vyšívacího stroje. Vycházeli jsme z praktických poznatků, které jsme s vyšíváním měli z konce 90. let minulého století. Nejprve jsme vyšívali doma, ale po velmi krátké době jsme museli zajistit větší prostory. Přestěhovali jsme se tedy do pronajatých prostor zábřežského kulturního domu. Po dvou letech jsme pořídili další průmyslový stroj, abychom dokázali pokrýt poptávku po strojním vyšívání. V následujících letech jsme ke svým prostorám připojili další místnosti, abychom pro zákazníky mohli vytvořit vzorkovnu textilu, výšivek a nášivek a oddělili tak prostory pro jednání se zákazníkem od rušivého prostředí výroby.
Vyšívací programy zhotovujeme na profesionálním software, kde není problém naprogramovat jakýkoliv motiv, logo, text apod.

Naše činnost však není jen strojní vyšívání. Od roku 2002 se zabýváme výrobou a prodejem potřeb pro stolní hokej - šprtec.

Od července 2016 jsme rozšířili naši činnost také o práce na Laseru CO2, konkrétně o řezání a gravírování nekovových materiálů. Naše výrobky se uplatňují jak v průmyslu, tak i domácnostech. Začínáme tak s výrobou originálních reklamních a dárkových předmětů.

Další rozšíření naší činnosti dochází v říjnu 2017, kdy jsme pořídili technologii pro sublimační a transferový potisk. Tím jsme podstatně rozšířili nabídku reklamních a dárkových předmětů, např. o hrníčky, povlaky na polštáře, podtácky pod hrníčky, zapalovače atd. s potiskem vlastní fotografií zákazníka. A nejen to, rozšířili jsme tak i v oblasti strojního vyšívání o nažehlování nášivek v tepelném lisu. Díky termolisům je zažehlování daleko kvalitnější a trvanlivější.

V roce 2018 jsme zavedli výrobu suvenýrů a to všemi našimi technologiemi.

Část našich výrobků a nabídky můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Dne 14.3.2018 jsme přešli na nový systém prezentace s novou zabezpečenou doménou www.pelisport.com . Pro ty, kteří používáte původní doménu www.pelisport.cz se nic nemění, jen budete okamžitě přesměrováni na novou. Stejně tak se nemění emailové adresy. Důvodem je vyšší bezpečnost díky šifrovanému protokolu HTTPS pomocí SSL certifikátu, dále pak praktičtější rozhraní prezentace s aktivnějšími prvky.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba :

Pondělí 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Úterý 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Středa 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Zavřeno

Aktuální novinka - tisk na filc

Jako letošní novinku jsme připravili v oblasti dekorace.
V kombinaci laseru a sublimačního tisku zhotovíme z 3 mm filcu barevnou dekoraci téměř jakéhokoliv tvaru. Touto technikou vyrábíme dekorační předměty, dětskou výzdobu pokojů, reklamní filcové podtácky pod nápoje. Podtácky vyrábíme nejen reklamní, ale napřiklad v barvách vlajek států nebo i se zákazníkem zaslanou forografií, obrázkem či motivem. Vznikne tak originální podtácek vhodný jako dárek.

Filcový tištěný motýl