OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

PelisportNaše rodinná firma vznikla v roce 2008 zakoupením vyšívacího stroje. Vycházeli jsme z praktických poznatků, které jsme s vyšíváním měli z konce 90. let minulého století. Nejprve jsme vyšívali doma, ale po velmi krátké době jsme museli zajistit větší prostory. Přestěhovali jsme se tedy do pronajatých prostor zábřežského kulturního domu. Po dvou letech jsme pořídili další průmyslový stroj, abychom dokázali pokrýt poptávku po strojním vyšívání. V následujících letech jsme ke svým prostorám připojili další místnosti, abychom pro zákazníky mohli vytvořit vzorkovnu textilu, výšivek a nášivek a oddělili tak prostory pro jednání se zákazníkem od rušivého prostředí výroby.
Vyšívací programy zhotovujeme na profesionálním software, kde není problém naprogramovat jakýkoliv motiv, logo, text apod.

Naše činnost však není jen strojní vyšívání. Od roku 2002 se zabýváme výrobou potřeb pro stolní hokej - šprtec. Od roku 2012 jsme se začali věnovat i prodeji RC potřeb pro automodeláře. V současné době nabízíme modely a příslušenství značek TeamC a Absima, zároveň k těmto značkám poskytujeme servis a poradenství.

Od července 2016 jsme rozšířili naši činnost také o práce na Laseru CO2, konkrétně o řezání a gravírování nekovových materiálů.

Další rozšíření naší činnosti dochází v říjnu 2017, kdy jsme pořídili technlogii pro sublimační a transferový potisk. Tím jsme podstaně rozšířili nabídku reklamních a dárkových předmětů, např. o hrníčky, povlaky na polštáře, podtácky pod hrníčky, zapalovače atd. s potiskem vlastní fotografií zákazníka. A nejen to, rozšířili jsme tak i v oblasti strojního vyšívání o nažehlování nášivek v tepelném lisu, stejně tak aplikování HOT-FIX kamínků. Díky termolisům je zažehlování daleko kvalitnější a trvanlivější.

Část našich výrobků a nabídky můžete shlédnout v této galerii.

Dne 14.3.2018 jsme přešli na nový systém prezentace s novou zabezpečenou doménou www.pelisport.com . Pro ty, kteří používáte původní doménu www.pelisport.cz se nic nemění, jen budete okamžitě přesměrováni na novou. Stejně tak se nemění emailové adresy. Důvodem je vyšší bezpečnost díky šifrovanému protokolu HTTPS pomocí SSL certifikátu, dále pak praktičtější rozhraní prezentace s aktivnějšími prvky.

Napište nám

9 + 6 =