OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

motiv1a.jpg

PelisportHistorie a současnost Pelisportu

Naše rodinná firma vznikla v roce 2008 zakoupením vyšívacího stroje. Vycházeli jsme z praktických poznatků, které jsme s vyšíváním měli z konce 90. let minulého století. Nejprve jsme vyšívali doma, ale po velmi krátké době jsme museli zajistit větší prostory. Přestěhovali jsme se tedy do pronajatých prostor zábřežského kulturního domu. Po dvou letech jsme pořídili další průmyslový stroj, abychom dokázali pokrýt poptávku po strojním vyšívání. V následujících letech jsme ke svým prostorám připojili další místnosti, abychom pro zákazníky mohli vytvořit vzorkovnu textilu, výšivek a nášivek a oddělili tak prostory pro jednání se zákazníkem od rušivého prostředí výroby.
Vyšívací programy zhotovujeme na profesionálním software, kde není problém naprogramovat jakýkoliv motiv, logo, text apod.

Naše činnost však není jen strojní vyšívání. Od roku 2002 se zabýváme výrobou a prodejem potřeb pro stolní hokej - šprtec.

Od července 2016 jsme rozšířili naši činnost také o práce na Laseru CO2, konkrétně o řezání a gravírování nekovových materiálů. Naše výrobky se uplatňují jak v průmyslu, tak i domácnostech. Začínáme tak s výrobou originálních reklamních a dárkových předmětů.

Další rozšíření naší činnosti dochází v říjnu 2017, kdy jsme pořídili technologii pro sublimační a transferový potisk. Tím jsme podstatně rozšířili nabídku reklamních a dárkových předmětů, např. o hrníčky, povlaky na polštáře, podtácky pod hrníčky, zapalovače atd. s potiskem vlastní fotografií zákazníka. A nejen to, rozšířili jsme tak i v oblasti strojního vyšívání o nažehlování nášivek v tepelném lisu. Díky termolisům je zažehlování daleko kvalitnější a trvanlivější.

V roce 2018 jsme zavedli výrobu suvenýrů a to všemi našimi technologiemi.

Část našich výrobků a nabídky můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Dne 14.3.2018 jsme přešli na nový systém prezentace s novou zabezpečenou doménou www.pelisport.com . Pro ty, kteří používáte původní doménu www.pelisport.cz se nic nemění, jen budete okamžitě přesměrováni na novou. Stejně tak se nemění emailové adresy. Důvodem je vyšší bezpečnost díky šifrovanému protokolu HTTPS pomocí SSL certifikátu, dále pak praktičtější rozhraní prezentace s aktivnějšími prvky.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno         

Reklamní tašky

Pokud přemýšlíte o rozšíření informací o Vaší firmě, Vašich produktů nebo služeb, zvažujte pořízení reklamních tašek.

Reklamní taška je velmi silným a oblíbeným matketingovým nástrojem. Taška se prakticky hodí každému a čím je kvalitnější, tím víc ji obdarovaný používá. A jelikož ji vesměs používá ve veřejném prostoru, propaguje Vaší firmu dál bez Vašeho přičinění.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná a bez dalších finančních nákladů.

Předávejte ji při osobním styku se zákazníkem, na různých promo akcích spolu s vloženým drobným dárkem nebo propagačními materiály. Reklamní tašku neprodávejte, poskytne Vám daleko větší reklamní službu.