OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Laser studio

Laser studioMůžeme řezat či gravírovat nekovové materiály - dřevo, plasty, plexisklo, sklo, textil, kůži, papír, mramor, eloxovaný hliník apod.
Oproti potisku se laserovým paprskem narušuje povrch předmětu do určité hloubky. Tím je popis velice efektní a stálejší. Různými technikami vyrobíme od plastových cedulek na dveře až po luxusní gravírování do dárkových a reklamních předmětů. Jde jen o fantazii, co touto technologí pogravírovat.

 • Laserová technologie

  laserový strojTechnologie laserového řezání a gravírování, jaké materiály lze zpracovávat a o jakých rozměrech. Dále se dozvíte co lze touto technologií vyrábět případně jaké materiály nelze vůbec pro laserovou technologii použít.

 • Dřevo a překližka

  Gravírovaná pamětní cedulka
  Dřevo se může řezat i gravírovat. Řezání je však limitováno max. výškou cca 5 - 6 mm. Bezproblémů tak řežeme tenké překližky, balsové výrobky pro modeláře, MDF desky, dýhy. Gravírovat můžeme prakticky na každé dřevo různých tvrdostí a tlouštěk. Tam jsme pak limitování zdvihem pracovního stolu 150 mm.

 • Plasty a plexisklo

  plastový piktogram odpadkový košŘezání a gravírování plastových informačních tabulí a cedulek, piktogramů, jmenovek na dveře, identifikačních štítků, přístrojových panelů apod. Stejně tak lze takto zpracovávat plexisklo, nejčastěji pro reklamní účely. Ve spojení s LED diodami vzniká efektní svítívý obraz.

 • Řezání a gravírování papíru

  Papírová šablona vyřezaná laserem je velmi jednoduché, rychlé a efektivní. Nemusí se totiž nijak upínat, fixovat apod. Papír se při opracování nezkroutí, nepokrčí ani jinak nedeformuje.

 • Kůže

  gravírování do kůžeKůži lze opět řezat i gravírovat. Gravírujeme jak na hotové výrobky (peněženky, diáře, opasky), tak na díly, které se budou dále zpracovávat (např. sedla pro koně).

 • Látky a textil

  logo vygravírované do ručníku z mikrovláknaLaserem můžeme popisovat povrch textilu a můžeme jej i řezat.

 • Eloxovaný hliník

  gravírovaná psí známkaI přesto, že laser CO2 nezpracovává kovové materiály, můžeme gravírovat eloxovaný hliník, kdy laserový paprsek odstraní eloxovanou vrstvu z hliníku.