OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte v Pelisportu
 

Strojní vyšívání

Reklamní předměty

Originální dárky

Potisk předmětů

Gravírování a řezání laserem

Eloxovaný hliník

gravírovaná psí známkaI přesto, že nemůžeme řezat a gravírovat kovové materiály, je možné na eloxovaný hliník gravírovat. Laser vytvoří velmi efektní popis do eloxované vrstvy v barvě hliníku.
Eloxované kovy se tak používají na výrobu výrobních a identifikačních štítků, ovládacích panelů, známek pro psy, štítků na dveře, visaček. Tady je však podmínka, mít předem požadovaný tvar štítku, protože CO2 laserem hliník nejde řezat.
Mnoho reklamních předmětů má eloxovaný nebo natíraný kovový povrch, takže laser je ideální nástroj pro jejich popisování.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba :

Pondělí 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Úterý 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Středa 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Zavřeno

Aktuální novinka - tisk na filc

Jako letošní novinku jsme připravili v oblasti dekorace.
V kombinaci laseru a sublimačního tisku zhotovíme z 3 mm filcu barevnou dekoraci téměř jakéhokoliv tvaru. Touto technikou vyrábíme dekorační předměty, dětskou výzdobu pokojů, reklamní filcové podtácky pod nápoje. Podtácky vyrábíme nejen reklamní, ale napřiklad v barvách vlajek států nebo i se zákazníkem zaslanou forografií, obrázkem či motivem. Vznikne tak originální podtácek vhodný jako dárek.

Filcový tištěný motýl