OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte v Pelisportu
 

Strojní vyšívání

Reklamní předměty

Originální dárky

Potisk předmětů

Gravírování a řezání laserem

plastová firemní cedulkaPlasty a plexisklo

můžeme opět jak řezat tak gravírovat (kromě PVC). Jinak lze řezat a gravírovat téměř všechny druhy plastů - jednovrstvé, dvouvrstvé různých barevných kombinací, zlaté i stříbrné. Jsou vhodné pro různé informační štítky, bezpečností značení, identifikační tabulky, značení ovládacích pultů či přístrojových panelů, reklamních přívěsků na klíče, psí známky, jmenovky na dveře či samolepící štítky. Laserový paprsek odtaví (odpaří se) tenkou vrchní vrstvu štítku a tím zvýrazní text, logo nebo obrázek pomocí barvy spodní vrstvy materiálu.
Uplatní se u informačních tabulí s možností barevného písma, plaket a trofejí, stojánků, 3D písmen apod. Při řezání vzniká hladká a lesklá řezná hrana, takže není potřeba dodatečné povrchové úpravy. U čirých materiálů dojde ke zmatnění povrchu (např. plexi, či sklo) a tím se zvýrazní gravírovaný text či jiný motiv. U dvourstvého akrylátu dojde ke stejnému efektu jako u dvouvrstvých plastů. Metodou negativního gravírování je možné zhotovit barevné nápis s efektem plovoucího písma. V kombinaci se dřevem lze vyrobit reklamní stojánky, které lze navíc osadit LED diodami. Vygravírovaný text nebo logo pak při nasvětlení jasně svítí.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba :

Pondělí 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Úterý 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Středa 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Zavřeno

Aktuální novinka - tisk na filc

Jako letošní novinku jsme připravili v oblasti dekorace.
V kombinaci laseru a sublimačního tisku zhotovíme z 3 mm filcu barevnou dekoraci téměř jakéhokoliv tvaru. Touto technikou vyrábíme dekorační předměty, dětskou výzdobu pokojů, reklamní filcové podtácky pod nápoje. Podtácky vyrábíme nejen reklamní, ale napřiklad v barvách vlajek států nebo i se zákazníkem zaslanou forografií, obrázkem či motivem. Vznikne tak originální podtácek vhodný jako dárek.

Filcový tištěný motýl