Vítejte v Pelisportu
 

Strojní vyšívání

Reklamní předměty

Originální dárky

Potisk předmětů

Gravírování a řezání laserem

plastová firemní cedulkaPlasty a plexisklo

můžeme opět jak řezat tak gravírovat (kromě PVC). Jinak lze řezat a gravírovat téměř všechny druhy plastů - jednovrstvé, dvouvrstvé různých barevných kombinací, zlaté i stříbrné. Jsou vhodné pro různé informační štítky, bezpečností značení, identifikační tabulky, značení ovládacích pultů či přístrojových panelů, reklamních přívěsků na klíče, psí známky, jmenovky na dveře či samolepící štítky. Laserový paprsek odtaví (odpaří se) tenkou vrchní vrstvu štítku a tím zvýrazní text, logo nebo obrázek pomocí barvy spodní vrstvy materiálu.
Uplatní se u informačních tabulí s možností barevného písma, plaket a trofejí, stojánků, 3D písmen apod. Při řezání vzniká hladká a lesklá řezná hrana, takže není potřeba dodatečné povrchové úpravy. U čirých materiálů dojde ke zmatnění povrchu (např. plexi, či sklo) a tím se zvýrazní gravírovaný text či jiný motiv. U dvourstvého akrylátu dojde ke stejnému efektu jako u dvouvrstvých plastů. Metodou negativního gravírování je možné zhotovit barevné nápis s efektem plovoucího písma. V kombinaci se dřevem lze vyrobit reklamní stojánky, které lze navíc osadit LED diodami. Vygravírovaný text nebo logo pak při nasvětlení jasně svítí.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba :

Pondělí 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Úterý 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Středa 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Zavřeno

Dekorace z písmen

Dekorace z písmen

Vyrobíme Vám písmena, která můžete použít k dekoraci pokojů, chodeb, kanceláří dle Vaší představy a fantazie. Na obrázku je ukázka textů zhotovených z překližky na zakázku. Všechny texty jsou nabarveny bílou barvou. Rozmístění textů již pak bylo také na zadavatelce zakázky. Použito v interiéru v chodbě.

vokounova-web.jpg