OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

motiv1a.jpg

plastová firemní cedulkaPlasty a plexisklo

můžeme opět jak řezat tak gravírovat (kromě PVC). Jinak lze řezat a gravírovat téměř všechny druhy plastů - jednovrstvé, dvouvrstvé různých barevných kombinací, zlaté i stříbrné. Jsou vhodné pro různé informační štítky, bezpečností značení, identifikační tabulky, značení ovládacích pultů či přístrojových panelů, reklamních přívěsků na klíče, psí známky, jmenovky na dveře či samolepící štítky. Laserový paprsek odtaví (odpaří se) tenkou vrchní vrstvu štítku a tím zvýrazní text, logo nebo obrázek pomocí barvy spodní vrstvy materiálu.
Uplatní se u informačních tabulí s možností barevného písma, plaket a trofejí, stojánků, 3D písmen apod. Při řezání vzniká hladká a lesklá řezná hrana, takže není potřeba dodatečné povrchové úpravy. U čirých materiálů dojde ke zmatnění povrchu (např. plexi, či sklo) a tím se zvýrazní gravírovaný text či jiný motiv. U dvourstvého akrylátu dojde ke stejnému efektu jako u dvouvrstvých plastů. Metodou negativního gravírování je možné zhotovit barevné nápis s efektem plovoucího písma. V kombinaci se dřevem lze vyrobit reklamní stojánky, které lze navíc osadit LED diodami. Vygravírovaný text nebo logo pak při nasvětlení jasně svítí.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno         

Reklamní tašky

Pokud přemýšlíte o rozšíření informací o Vaší firmě, Vašich produktů nebo služeb, zvažujte pořízení reklamních tašek.

Reklamní taška je velmi silným a oblíbeným matketingovým nástrojem. Taška se prakticky hodí každému a čím je kvalitnější, tím víc ji obdarovaný používá. A jelikož ji vesměs používá ve veřejném prostoru, propaguje Vaší firmu dál bez Vašeho přičinění.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná a bez dalších finančních nákladů.

Předávejte ji při osobním styku se zákazníkem, na různých promo akcích spolu s vloženým drobným dárkem nebo propagačními materiály. Reklamní tašku neprodávejte, poskytne Vám daleko větší reklamní službu.