OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

motiv1a.jpg

Potisk

Převážně tiskneme technologií sublimačního potisku, protože ten je velmi stálý a plně barevný. Lze tak tisknout na fotbalové dresy, funkční trika, reklamní a dárkové předměty (hrníčky, korbely, textilie, zapalovače, puzzle, podložky pod myš apod.) Má však některá omezení (netiskne bílou barvu, nelze aplikovat na bavlnu). Na jaké materiály tiskneme a jaké jsou výhody a nevýhody tohoto tisku si můžete přečíst v níže uvedeném článku.

  • Na co tiskneme, výhody a nevýhody sublimačního potisku

    Sublimační tisk se řadí mezi přenosové technologie a jeho podstata spočívá ve využití fyzikálních jevů. Sublimační tisk dosahuje výrazných a stálých barev při relativně nízkých nákladech.

  • Potisk dresů a funkčních trik

    potisk dresu Sokol DubickoPotiskneme dresy a funkční trika sublimační technikou. Na bílá trika tiskneme barevně, na barevná černě. Materiál drasů a trik musí být 100% PES. Tisk je naomak neznatelný.


Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno         

Reklamní tašky

Pokud přemýšlíte o rozšíření informací o Vaší firmě, Vašich produktů nebo služeb, zvažujte pořízení reklamních tašek.

Reklamní taška je velmi silným a oblíbeným matketingovým nástrojem. Taška se prakticky hodí každému a čím je kvalitnější, tím víc ji obdarovaný používá. A jelikož ji vesměs používá ve veřejném prostoru, propaguje Vaší firmu dál bez Vašeho přičinění.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná a bez dalších finančních nákladů.

Předávejte ji při osobním styku se zákazníkem, na různých promo akcích spolu s vloženým drobným dárkem nebo propagačními materiály. Reklamní tašku neprodávejte, poskytne Vám daleko větší reklamní službu.