OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

motiv1a.jpg

Potisk dresů a funkčních trik

Potisk dresu Sokol DubickoPotisk provádíme sublimační technikou, takže dresy musí být ze 100% polyesteru nebo jeho směsi (stejně tak funkční trika). Na bílé dresy můžeme tisknou v plné barevné škále. Na barevné dresy černě. Lze sice i na barevné dresy zhotovit barevný tisk, ale barvy budou zkresleny barvou trika, nebude vytisknuta bílá barva.

  • Dresy a trenýrky nezajišťujeme, ty si dodá zákazník.
  • V případě barevného tisku na barevný dres nebo funkční triko je vhodné dodat navíc jeden kus na odzkoušení odstínů barev. U bílých dresů a triček jsou barvy zajištěny.
  • Funční trika si může dodat zákazník, ale můžeme je zajistit i my dle katalogu.

Cenu za potisk stanovíme po dodání podkladů pro tisk. Ty by měli být ve vektorovém formátu (v křivkách) případně kvalitní fotografie. U textů a čísel je ještě potřeba zvolit font. V poptávce je nutné zadat velikost čísel, textů apod.

Nejrychlejším způsobem k zajištění potisku je vyplnění níže uvedeného formuláře případně telefonická domluva na čísle 739 927 246.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba

Pondělí  9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Úterý    9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Středa   9:00 - 12:00  13:00 - 16:30
Čtvrtek     po předchozí domluvě    
Pátek               zavřeno         

Reklamní tašky

Pokud přemýšlíte o rozšíření informací o Vaší firmě, Vašich produktů nebo služeb, zvažujte pořízení reklamních tašek.

Reklamní taška je velmi silným a oblíbeným matketingovým nástrojem. Taška se prakticky hodí každému a čím je kvalitnější, tím víc ji obdarovaný používá. A jelikož ji vesměs používá ve veřejném prostoru, propaguje Vaší firmu dál bez Vašeho přičinění.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná a bez dalších finančních nákladů.

Předávejte ji při osobním styku se zákazníkem, na různých promo akcích spolu s vloženým drobným dárkem nebo propagačními materiály. Reklamní tašku neprodávejte, poskytne Vám daleko větší reklamní službu.