OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte v Pelisportu
 

Strojní vyšívání

Reklamní předměty

Originální dárky

Potisk předmětů

Gravírování a řezání laserem

Potisk dresů a funkčních trik

Potisk dresu Sokol DubickoPotisk provádíme sublimační technikou, takže dresy musí být ze 100% polyesteru nebo jeho směsi (stejně tak funkční trika). Na bílé dresy můžeme tisknou v plné barevné škále. Na barevné dresy černě. Lze sice i na barevné dresy zhotovit barevný tisk, ale barvy budou zkresleny barvou trika, nebude vytisknuta bílá barva.

  • Dresy a trenýrky nezajišťujeme, ty si dodá zákazník.
  • V případě barevného tisku na barevný dres nebo funkční triko je vhodné dodat navíc jeden kus na odzkoušení odstínů barev. U bílých dresů a triček jsou barvy zajištěny.
  • Funční trika si může dodat zákazník, ale můžeme je zajistit i my dle katalogu.

Cenu za potisk stanovíme po dodání podkladů pro tisk. Ty by měli být ve vektorovém formátu (v křivkách) případně kvalitní fotografie. U textů a čísel je ještě potřeba zvolit font. V poptávce je nutné zadat velikost čísel, textů apod.

Nejrychlejším způsobem k zajištění potisku je vyplnění níže uvedeného formuláře případně telefonická domluva na čísle 739 927 246.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Provozní doba :

Pondělí 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Úterý 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Středa 9:00 - 12:00   13:00 - 16:30
Čtvrtek Dle telefonické domluvy
Pátek Zavřeno

Aktuální novinka - tisk na filc

Jako letošní novinku jsme připravili v oblasti dekorace.
V kombinaci laseru a sublimačního tisku zhotovíme z 3 mm filcu barevnou dekoraci téměř jakéhokoliv tvaru. Touto technikou vyrábíme dekorační předměty, dětskou výzdobu pokojů, reklamní filcové podtácky pod nápoje. Podtácky vyrábíme nejen reklamní, ale napřiklad v barvách vlajek států nebo i se zákazníkem zaslanou forografií, obrázkem či motivem. Vznikne tak originální podtácek vhodný jako dárek.

Filcový tištěný motýl