OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kamínkové aplikace HOT - FIXHot-fix nažehlovací aplikace je vlastně nějaký motiv, vzor či logo vytvořené ze skleněných kamínků a umístěné na transferové fólii. Ta má tu výhodu, že se vzor připraví přesně podle námětu a zažehluje se celá aplikace zaráz na požadovanou textilii. Na požadované místo se nažehlují žehličkou (bez napařování), je vhodné použití pečícího papíru.

Skleněné polobroušené imitace drahých kamenů jsou na spodní rovné hraně opatřené nízkotavným lepidlem, které pak po nažehlení zajistí pevné přichycení kamínků na požadovaném materiálu a vytváří tak lesklé, efektně vyhlížející "obrázky".
Při výrobě nažehlovacích Hot-fix aplikací používáme polobroušené kameny od prověřeného dodavatele s certifikací kvality a tím zajištujeme opravdu kvalitní spojení s podkladovám materiálem. Na trhu je mnoho levných kamínků, které výrazně mohou snížit výslednou cenu nažehlovací aplikace, ale na úkor jak kvality kamínků, tak kvality lepidla. To má pak za následek odpadávání kamínků při nošení či praní. Jelikož dbáme na kvalitu našich výrobků, tyto levné kamínky bez certifikace zásadně nepoužíváme.

Při dodržení našich doporučení pro praní a žehlení se nemusíte bát, že Vám kamínky odpadají.
Kameny zažehlete dle přiloženého návodu. Prvně perte cca 24 hodin po zažehlení.

Textilní výrobky s kameny doporučujeme vždy prát a žehlit z rubu(stranou s kameny dovnitř).
Při ručním praní – doporučujeme prát ve vlažné vodě (max. 40 °C), používat prací prostředek na jemné prádlo, používat minimální množství aviváže, opatrně a šetrně ždímat.
Při praní v automatické pračce - doporučujeme vždy zvolit program pro jemné prádlo a šetrné ždímání. Používat prací prostředek na jemné prádlo, používat minimální množství aviváže, opatrně a šetrně ždímat.

Pračku nepřeplňujte. Neperte společně s výrobky, které obsahují ostré hrany, zipy atd. a mohou kameny poškodit či sedřít. Je vhodné používat prací sáček.

Napište nám

9 + 6 =
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.